aflakian
30 شهریور 1401 - 18:00

از پایان مهلت بارگذاری مدارک فرهنگیان برای رتبه بندی تا انتشار کارنامه سبز کنکور سراسری ۱۴۰۱ در هفته اول مهر

اگر امروز موفق به رصد اخبار علمی و پزشکی نشده‌اید، در این بسته برترین اخبار پزشکی از نگاه کاربران را دنبال کنید.

در این بسته خبری از پایان مهلت بارگذاری مدارک فرهنگیان برای رتبه بندی تا انتشار کارنامه سبز کنکور سراسری ۱۴۰۱ در هفته اول مهر گفته ایم.

فردا؛ پایان مهلت بارگذاری مدارک فرهنگیان برای رتبه بندی

فردا؛ پایان مهلت بارگذاری مدارک فرهنگیان برای رتبه بندیوزیر آموزش و پرورش گفت: فرهنگیان در حال بارگذاری مدارک هستند و چندبار از ما مهلت خواستند که البته فردا مهلت تمام می‌شود.

هفته اول مهر؛ انتشار کارنامه سبز کنکور سراسری ۱۴۰۱

هفته اول مهر؛ انتشار کارنامه سبز کنکور سراسری ۱۴۰۱به گفته مسئولان سازمان سنجش کارنامه سبز داوطلبان هفته اول مهر منتشر خواهد شد.

چگونه جلوی درد دست ناشی از افراط در کار با گوشی را بگیریم؟

چگونه جلوی درد دست ناشی از افراط در کار با گوشی را بگیریم؟اگر شما هم هنگام استفاده از تلفن همراه احساس درد در ناحیه دست خود دارید، برای پیشگیری این راهکار‌ها را امتحان کنید.

مصدومیت ۸ نفر بر اثر برخورد بونکر سیمان با چندین خودرو در اتوبان اشرفی اصفهانی

مصدومیت ۸ نفر بر اثر برخورد بونکر سیمان با چندین خودرو در اتوبان اشرفی اصفهانیسخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: ۸ نفر بر اثر برخورد بونکر سیمان با چندین خودرو در اتوبان اشرفی اصفهانی مصدوم شدند.

بهترین سرمایه گذاری تمرکز بر کودکان و نوجوانان است

بهترین سرمایه گذاری تمرکز بر کودکان و نوجوانان استرئیس سازمان تعلیم و تربیت گفت: بعد از حدود ۲ سال از شیوع ویروس کرونا مدارس بازگشایی شده اند که البته آموزش و پرورش تربیت بچه‌های زیر ۷ سال را نیز به‌صورت جدی پیگیری می‌کند.

ادامه فعالیت‌های شبکه شاد به صورت آموزش تلفیقی

ادامه فعالیت‌های شبکه شاد به صورت آموزش تلفیقیسرپرست معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: معلمان در زیست بوم جدید در کنار آموزش‌های حضوری مدرسه بستر آموزشی در تلفیق با شرایط حضوری بهره خواهند برد.

️ابتلای نزدیک به ۲۰ هزار نفر در اتحادیه اروپا به آبله میمون

️ابتلای نزدیک به ۲۰ هزار نفر در اتحادیه اروپا به آبله میمونمرکز پیشگیری و کنترل بیماری اروپا (ECDC) از زمان شروع شیوع بیماری، ۲۰ هزار مورد آبله میمون و سه مورد مرگ را در اتحادیه اروپا ثبت کرده است.

علائم یک بیماری خاموش که ممکن است با آنفلوآنزا اشتباه گرفته شود

علائم یک بیماری خاموش که ممکن است با آنفلوآنزا اشتباه گرفته شودپیشگیری همیشه بهتر از درمان است و اقدامات ساده‌ای وجود دارد که می‌توانید برای جلوگیری از حمله قلبی انجام دهید.

باشگاه خبرنگاران جوانعلمی پزشکیبهداشت و درمان

شناسه خبر: 750708