aflakian
31 شهریور 1401 - 10:30

مراسم تشییع همیار پلیس در شیراز برگزار می‌شود

در پی درگیری‌های ایجاد شده در شیراز همیار پلیس رضا زارع مویدی به شهادت رسید که مراسم تشییع آن روز جمعه یکم مهرماه برگزار می‌شود.

- اخبار استانها -به گزارش خبرگزاری تسنیم ازشیراز، در پی درگیری‌های ایجاد شده در شامگاه سه‌شنبه 29 شهریور، در این شهر همیار پلیس رضا زارع مویدی به شهادت رسید که مراسم تشییع این شهید ساعت 8 صبح روز جمعه یکم مهرماه از حرم مطهر علاءالدین حسین به سمت گلزار شهدای شیراز برگزار می‌شود.

خبرگزاری تسنیمشیرازشیرازبه گزارش تسنیم، روز گذشته سردار حبیبی فرماندهی انتظامی استان فارس در خبری شهادت این همیار پلیس را تایید کرد  و گفت: در جریان تجمعات غیرقانونی شامگاه سه‌شنبه یک نفر همیار پلیس به شهادت رسید و 4 نفر از کارکنان نیروی انتظامی مجروح شدند.

گزارش بدهی‌ها و مطالبات دولت و شرکت‌های دولتی به رئیس جمهور ارائه شد

گزارش بدهی‌ها و مطالبات دولت و شرکت‌های دولتی به رئیس جمهور ارائه شدپیکر 3 شهید دفاع مقدس به شیراز بازگشت

پیکر 3 شهید دفاع مقدس به شیراز بازگشتآیین تجلیل از رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس کرمان در جوار مرقد شهید سلیمانی+ تصاویر

آیین تجلیل از رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس کرمان در جوار مرقد شهید سلیمانی+ تصاویرپاسخ سردار سلیمانی به سخنان "شهید محمودآبادی" چه بود؟

پاسخ سردار سلیمانی به سخنان "شهید محمودآبادی" چه بود؟به گفته فرمانده انتظامی فارس در پی درگذشت خانم مهسا امینی و موج‌سواری رسانه‌های معاند و تشویق مردم برای پیوستن به کمپین‌های مختلف برخی در خیابان معالی‌آباد شیراز تجمع کردند.

حبیبی اعلام کرد: این افراد پس از سردادن شعارهای ساختارشکن ضمن مسدود کردن خیابان‌ها اقدام به درگیری با ماموران کردند که منجر به شهادت و مجروحیت تعدادی از نیروی انتظامی شد.

انتهای پیام/424/ن

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 751436